LEI / Leader MU24-B120200-C4 AC Adapter 5V-12V 12V 2A, 5.5/2.1mm, EU 2P Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN MU24-B120200-C4
Item Condition New
Part Description 12V 2A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number MU24-B120200-C4
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172787
Part Number: MU24-B120200-C4
GTIN: MU24-B120200-C4
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader MU24-B120200-C4 AC Adapter 5V-12V