LEI / Leader MU30-W120250-A2 AC Adapter 5V-12V 12V 2.5A, 5.5/2.5mm, US 2P Plug
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN MU30-W120250-A2
Item Condition Used
Part Description 12V 2.5A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number MU30-W120250-A2
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172790
Part Number: MU30-W120250-A2
GTIN: MU30-W120250-A2
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader MU30-W120250-A2 AC Adapter 5V-12V