LEI / Leader NL30-120300-I1 AC Adapter 5V-12V 12V 3A, 5.5/2.5mm, C14, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NL30-120300-I1
Item Condition New
Part Description 12V 3A, Barrel 5.5/2.5mm, IEC C14
Part Number NL30-120300-I1
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172796
Part Number: NL30-120300-I1
GTIN: NL30-120300-I1
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader NL30-120300-I1 AC Adapter 5V-12V