LEI / Leader NT15-Y120125-A1 AC Adapter 5V-12V 12V 1.25A, 5.5/2.1mm, US 2P
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NT15-Y120125-A1
Item Condition New
Part Description 12V 1.25A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number NT15-Y120125-A1
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input Current AC 110V-220V
SKU: 160925
Part Number: NT15-Y120125-A1
GTIN: NT15-Y120125-A1
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader NT15-Y120125-A1 AC Adapter 5V-12V