LEI / Leader NU20-5120125-I3 AC Adapter 5V-12V 12V 1.25A, 5.5/1.7mm, 2P
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NU20-5120125-I3
Item Condition Used
Part Description 12V 1.25A, Barrel 5.5/1.7mm, 2-Prong
Part Number NU20-5120125-I3
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172798
Part Number: NU20-5120125-I3
GTIN: NU20-5120125-I3
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader NU20-5120125-I3 AC Adapter 5V-12V