LEI / Leader NU20-C5120125-I3 AC Adapter 5V-12V NU20-C5120125-I3
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NU20-C5120125-I3
Item Condition Used
Part Description 12V 1.25A, Barrel 5.5/2.1mm, 2-Prong
Part Number NU20-C5120125-I3
Warranty 1 Month(s)
Model type 12V 1.25A, 5.5/2.1mm, 2-Prong, NU20-C5120125-I3
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 204283
Part Number: NU20-C5120125-I3
GTIN: NU20-C5120125-I3
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader NU20-C5120125-I3 AC Adapter 5V-12V