LEI / Leader NU24-2140170-13 AC Adapter - NEW Original 14V 1.7A, 5.5/2.5mm, 2-Prong, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NU24-2140170-13
Item Condition New
Part Description 14V 1.7A, Barrel 5.5/2.5mm, 2-Prong
Part Number NU24-2140170-13, NU24-21140-300S
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input AC110V - 240V