LEI / Leader NU40-2120300-13, NU30-4120300-13 ,NU40-4120250-13, AC Adapter 5V-12V 12V 3A, 55/2.5mm, 2-Prong, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NU40-2120300-13
Item Condition New
Part Description 12V 3A, Barrel 55/2.5mm, 2-Prong
Part Number NU40-2120300-13, NU30-4120300-13 ,NU40-4120250-13, "New"
Warranty 1 Month(s)
SKU: 118976
Part Number: NU30-4120300-13 , "New"
GTIN: NU40-2120300-13, NU30-4120300-13 , NU40-4120250-13,
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader NU40-2120300-13 AC Adapter 5V-12V