LEI / Leader NU40-8240170-I3 AC Adapter 20V & Above 24V 2.2A, 5.5/2.1mm, 2P, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Model / GTIN NU40-8240170-I3
Item Condition New
Part Description 24V 2.2A, Barrel 5.5/2.1mm, 2-Prong
Part Number NU40-8240170-I3
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 172803
Part Number: NU40-8240170-I3
GTIN: NU40-8240170-I3
Manufacturer: LEI / Leader
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
LEI / Leader NU40-8240170-I3 AC Adapter 20V & Above