Lenovo ThinkServer RD330 Server - Power Supply 1200W, DPS-1200AB-4 H
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet lenovo-thinkserver-rd330-server-power-supply-1200w-dps-1200ab-4-h-p173784
Model / GTIN ThinkServer RD330
Item Condition Used
Part Description 1200W PSU For RD330 430 530 630 640
Part Number DPS-1200AB-4 H
Warranty 1 Month(s)
Info 3 100-127V 12A, 200-240V 4A, 47-63Hz
Info 4 1200W