M / HuaXia HengTai DA04010B24M Server-Square Fan DA04010B24M
Data Sheet
m-huaxia-hengtai-da04010b24m-server-square-fan-da04010b24m-p206461
Model / GTIN
DA04010B24M
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.05A, 40x40x10mm
Part Number
DA04010B24M
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.05A, 40x40x10mm, 2w