M / Huaxia Hengtai DB12032B24HA Server-Blower Fan DB12032B24HA
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet m-huaxia-hengtai-db12032b24ha-server-blower-fan-db12032b24ha-p207116
Model / GTIN WA-15I05R, DB12032B24HA
Item Condition New
Part Description DC 24V 1.00A, 120x120x32mm
Part Number DB12032B24HA
Info 3 2-Wire
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 220V 0.10A, 110x110x25, 2W