Mean Well GSM120B15 AC Adapter 13V-19V GSM120B15, GSM120B15-R7B
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet mean-well-gsm120b15-ac-adapter-13v-19v-gsm120b15-gsm120b15-r7b-p203737
Model / GTIN GSM120B15
Item Condition New
Part Description 15V 7A, 4-Pin Din, 2-Prong
Part Number GSM120B15, GSM120B15-R7B
Warranty 1 Month(s)
Model type 15V 7A, 4-Pin, 2-Prong, GSM120B15, GSM120B15-R7B
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 203737
GTIN: GSM120B15
Manufacturer: Mean Well
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Mean Well GSM120B15 AC Adapter 13V-19V