Mean Well GSM25B15 AC Adapter 13V-19V GSM25B15, GSM25B15-P1J
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet mean-well-gsm25b15-ac-adapter-13v-19v-gsm25b15-gsm25b15-p1j-p203744
Model / GTIN GSM25B15
Item Condition New
Part Description 15V 1.66A, Barrel 5.5/2.1mm, 2-Prong
Part Number GSM25B15, GSM25B15-P1J
Warranty 1 Month(s)
Model type 15V 1.66A, 5.5/2.1mm, 2-Prong, GSM25B15, GSM25B15-P1J
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 203744
GTIN: GSM25B15
No shipping options
Mean Well GSM25B15 AC Adapter 13V-19V