Mean Well GSM40B15 AC Adapter 13V-19V GSM40B15, GSM40B15-P1J
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet mean-well-gsm40b15-ac-adapter-13v-19v-gsm40b15-gsm40b15-p1j-p203756
Model / GTIN GSM40B15
Item Condition New
Part Description 15V 2.67A, Barrel 5.5/2.1mm, 2-Prong
Part Number GSM40B15, GSM40B15-P1J
Warranty 1 Month(s)
Model type 15V 2.67A, 5.5/2.1mm, 2-Prong, GSM40B15, GSM40B15-P1J
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 203756
GTIN: GSM40B15
No shipping options
Mean Well GSM40B15 AC Adapter 13V-19V