Mean Well GST36E24 AC Adapter 20V & Above GST36E24, GST36E24-P1J
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet mean-well-gst36e24-ac-adapter-20v-above-gst36e24-gst36e24-p1j-p204027
Model / GTIN GST36E24
Item Condition New
Part Description 24V 1.5A, Barrel 5.5/2.1mm, EU 2-Pin Plug
Part Number GST36E24, GST36E24-P1J
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 1.5A, 5.5/2.1mm, EU 2-Pin, GST36E24, GST36E24-P1J
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 204027
GTIN: GST36E24
Manufacturer: Mean Well
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Mean Well GST36E24 AC Adapter 20V & Above