MOSTCN M190263P011 AC Adapter 13V-19V M190263P011
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet mostcn-m190263p011-ac-adapter-13v-19v-m190263p011-p217192
Model / GTIN M190263P011
Item Condition Used
Part Description 19V 2.63A, 5.5/2.1mm, IEC C14
Part Number M190263P011
Info 3
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 19V 2.63A, 5.5/2.1, C14
SKU: 217192
Part Number: M190263P011
GTIN: M190263P011
Manufacturer: MOSTCN
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
MOSTCN M190263P011 AC Adapter 13V-19V