NETGEAR P030WF120B AC Adapter - NEW Original 12V 2.5A, 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Data Sheet
netgear-p030wf120b-ac-adapter-new-original-12v-25a-5521mm-us-2-pin-plug-p119700
Model / GTIN
P030WF120B
Item Condition
New
Part Description
12V 2.5A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number
P030WF120B, 332-10200-0
Warranty
1 Month(s)
Info 3
Input Current: 100V to 220V~50Hz