NETGEAR SAL018F2 AC Adapter - NEW Original 12V 1.5A, 5.5/2.1mm, US 2-Pin, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet netgear-sal018f2-ac-adapter-new-original-12v-15a-5521mm-us-2-pin-new-p117659
Model / GTIN SAL018F2
Item Condition New
Part Description 12V 1.5A, Barrel 5.5/2.1mm, US 2-Pin Plug
Part Number SAL018F2PR 18.0W, "New"
Warranty 1 Month(s)
SKU: 117659