ORION OD1225PT-24HB Server-Square Fan OD1225PT-24HB
Data Sheet
orion-od1225pt-24hb-server-square-fan-od1225pt-24hb-p208734
Model / GTIN
OD1225PT-24HB
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.23A, 120x120x25mm, 2-Wire
Part Number
OD1225PT-24HB
Info 3
120x120x25mm
Info 4
2-Wire
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.23A, 120x120x25, 2-w,