Other Brands AKN9G-2940200W2 AC Adapter 20V & Above AKN9G-2940200W2
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet other-brands-akn9g-2940200w2-ac-adapter-20v-above-akn9g-2940200w2-p216426
Model / GTIN AKN9G-2940200W2
Item Condition Used
Part Description 29.4V 2A, 4-Pin Din, 2-Prong
Part Number AKN9G-2940200W2
Info 3
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 29.4V 2A, 4P, 2- P
SKU: 216426
Part Number: AKN9G-2940200W2
GTIN: AKN9G-2940200W2
Manufacturer: Other Brands
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Other Brands AKN9G-2940200W2 AC Adapter 20V & Above