Other Brands aobos Server - Square Fan AY1225S12L03-16, DC 12V 0.12A
Data Sheet
other-brands-aobos-server-square-fan-ay1225s12l03-16-dc-12v-012a-p179286
Model / GTIN
aobos
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.12A, 120x120x25mm