Other Brands EVERCOOL Cooling Fan EC4510H12EA, Framless40x9.5, w95x3x3, 12V 0.12A, B
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet other-brands-evercool-cooling-fan-ec4510h12ea-framless40x95-w95x3x3-12v-012a-b-p60246
Model / GTIN EVERCOOL
Item Condition Used
Part Description DC12V 0.12A Frameless fan 40x40x9.5mm
Part Number EC4510H12EA
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Wire Length: 95mm, 3-wire 3-pin connector