Other Brands MW128RA1503B02 AC Adapter 13V-19V MW128RA1503B02
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet other-brands-mw128ra1503b02-ac-adapter-13v-19v-mw128ra1503b02-p217285
Model / GTIN MW128RA1503B02
Item Condition New
Part Description 15V 2A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number MW128RA1503B02
Info 3
Info 4
Warranty 1 Month(s)
Model type 15V 2A, 5.5/2.5, US 2P
SKU: 217285
Part Number: MW128RA1503B02
GTIN: MW128RA1503B02
Manufacturer: Other Brands
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Other Brands MW128RA1503B02 AC Adapter 13V-19V