Panaflo / Matsushita FAL3F12LHSD Server-Square Fan FAL3F12LHSD
Data Sheet
panaflo-matsushita-fal3f12lhsd-server-square-fan-fal3f12lhsd-p213932
Model / GTIN
FAL3F12LHSD
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.27A, 50x50x20mm, 3-Wire
Part Number
FAL3F12LHSD
Info 3
3-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.27A, 50x50x20, 3w