PCH OEM Power AC Adapter 13V-19V 3A-183WP15, 15V 1.2A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin P
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet pch-oem-power-ac-adapter-13v-19v-3a-183wp15-15v-12a-barrel-5525mm-us-2-pin-p-p147034
Model / GTIN OEM Power
Item Condition New
Part Description 3A-183WP15, 15V 1.2A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin P
Part Number 3A-183WP15
Warranty 1 Month(s)
Info 3 Input AC100V - 240V
SKU: 147034
Part Number: 3A-183WP15
GTIN: OEM Power
Manufacturer: PCH
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
PCH OEM Power AC Adapter 13V-19V