PELKO C8015H12SPCP1 Server-Square Fan C8015H12SPCP1
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet pelko-c8015h12spcp1-server-square-fan-c8015h12spcp1-p215512
Model / GTIN C8015H12SPCP1
Item Condition Used
Part Description DC 12V 0.17A, 80x80x15mm, 2-Wire
Part Number C8015H12SPCP1
Info 3 Fan size 80x80x15mm
Info 4 2-Wire
Warranty 1 Month(s)
Model type 12V 0.17A, 80x80x15, 2W