PELKO C8025L12BPLB1 Server - Square Fan sq80x80x25, 2w, DC 12V 0.11A
Data Sheet
pelko-c8025l12bplb1-server-square-fan-sq80x80x25-2w-dc-12v-011a-p177543
Model / GTIN
C8025L12BPLB1
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.11A, 80x80x25mm