PELKO C9225H12BPCB1 Server-Square Fan C9225H12BPCB1
Data Sheet
pelko-c9225h12bpcb1-server-square-fan-c9225h12bpcb1-p214360
Model / GTIN
C9225H12BPCB1
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.23A, 92x92x25mm, 2-Wire
Part Number
C9225H12BPCB1
Info 3
2-Wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
12V 0.23A, 92x92x25, 2w