PELKO K1238X24BPCB2-7 Server - Square Fan sq120x120x38, 2w, DC 24V 1.27A
Data Sheet
pelko-k1238x24bpcb2-7-server-square-fan-sq120x120x38-2w-dc-24v-127a-p177555
Model / GTIN
K1238X24BPCB2-7
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 1.27A, 120x120x38mm