Philips OH-1048A1503000U-u AC Adapter 13V-19V 15V 3A, 5.5/2.5mm, 2P
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet philips-oh-1048a1503000u-u-ac-adapter-13v-19v-15v-3a-5525mm-2p-p173041
Model / GTIN OH-1048A1503000U-u
Item Condition Used
Part Description 15V 3A, Barrel 5.5/2.5mm, 2-Prong
Part Number OH-1048A1503000U-u
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 173041
GTIN: OH-1048A1503000U-u
Manufacturer: Philips
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
Philips OH-1048A1503000U-u AC Adapter 13V-19V