Potrans UP05071120 AC Adapter - NEW Original 12V 4.16A,5.5/2.1mm, C14, New
Data Sheet
potrans-up05071120-ac-adapter-new-original-12v-416a5521mm-c14-new-p117607
Model / GTIN
UP05071120
Item Condition
New
Part Description
12V 4.16A, Barrel 5.5/2.1mm, IEC C14