Protechnic Magic GMA6012XB-A15 Server - Square Fan A, sq60x60x15, 2w, DC 12V 0.27A
Data Sheet
protechnic-magic-gma6012xb-a15-server-square-fan-a-sq60x60x15-2w-dc-12v-027a-p177590
Model / GTIN
GMA6012XB-A15
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.27A, 60x60x15mm