Protechnic Magic MBA5112XB-O15 Server - Blower Fan , br50x50x15mm, 2-wire, DC 12V 0.21A
Data Sheet
protechnic-magic-mba5112xb-o15-server-blower-fan-br50x50x15mm-2-wire-dc-12v-021a-p152287
Model / GTIN
MBA5112XB-O15
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.21A, 50x50x15mm