Protechnic Magic MBA5124XB-O15 Server - Blower Fan , br50x50x15mm, 2-wire, DC 24V 0.12A
Data Sheet
protechnic-magic-mba5124xb-o15-server-blower-fan-br50x50x15mm-2-wire-dc-24v-012a-p152288
Model / GTIN
MBA5124XB-O15
Item Condition
Used
Part Description
DC 24V 0.12A, 50x50x15mm