Protechnic Magic MBT5412MF-O12 Server - Frameless / GPU Fan dia60x60x15, w40x3x3, 12V 0.3A
Data Sheet
protechnic-magic-mbt5412mf-o12-server-frameless-gpu-fan-dia60x60x15-w40x3x3-12v-03a-p90515
Model / GTIN
MBT5412MF-O12
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.3A, 60x60x15mm
Part Number
MBT5412MF-O12
Warranty
1 Month(s)
Info 3
40mm, 3-wire 3-pin connector