Samsung Laptop Common Item (Samsung Laptop) AC Adapter- Laptop PS30A-14J1, 14V 2.14A, 6.0/4.3mm, Pin, US 2-Pin
Model / GTIN
Common Item (Samsung Laptop)
Item Condition
Used
Part Description
14V 2.14A, Barrel 6.0/4.3mm, With Pin, US 2-Pin Pl
Part Number
PS30A-14J1
Warranty
1 Month(s)
Info 3
Input AC110V - 240V