SANONDA KF5020H24B Server-Square Fan KF5020H24B
Data Sheet
sanonda-kf5020h24b-server-square-fan-kf5020h24b-p206577
Model / GTIN
KF5020H24B
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.2A, 50x50x20mm
Part Number
KF5020H24B
Info 3
2-wire
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.2A, 50x50x20mm, 2w