SANONDA KF6025H24B Server-Square Fan KF6025H24B
Data Sheet
sanonda-kf6025h24b-server-square-fan-kf6025h24b-p213099
Model / GTIN
KF6025H24B
Item Condition
New
Part Description
DC 24V 0.25A, 60x60x25mm, 120mm, 2-Wire 2-pin connectore
Part Number
KF6025H24B
Info 3
120mm, 2-Wire 2-pin connectore
Info 4
Warranty
1 Month(s)
Model type
24V 0.25A, 60x60x25, 120, 2w2P