Sanyo 109BF12T2H131 Server - Blower Fan bw120x120x30, w225x3x4, 12V 0.72A
Data Sheet
sanyo-109bf12t2h131-server-blower-fan-bw120x120x30-w225x3x4-12v-072a-p49579
Model / GTIN
109BF12T2H131
Item Condition
Used
Part Description
DC12V 0.72A, 120x120x30mm
Part Number
109BF12T2H131
Warranty
1 Month(s)
Info 3
225mm, 3-wire 4-pin connector