Sanyo Denki 109BC12GA7 Server - Blower Fan bw50x50x15mm, 2-wire, 12V 0.19A
Data Sheet
sanyo-denki-109bc12ga7-server-blower-fan-bw50x50x15mm-2-wire-12v-019a-p147375
Model / GTIN
109BC12GA7
Item Condition
Used
Part Description
DC 12V 0.19A, 50x50x15mm