SNOW FAN / YONGYIHAO YY7530H12B Server - Blower Fan bw75x75x30, 2w, DC 12V 0.5A
Data Sheet
snow-fan-yongyihao-yy7530h12b-server-blower-fan-bw75x75x30-2w-dc-12v-05a-p177881
Model / GTIN
YY7530H12B
Item Condition
New
Part Description
DC 12V 0.5A, 75x75x30mm