SXD OOL SXD5015B24M Server-Square Fan SXD5015B24M
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet sxd-ool-sxd5015b24m-server-square-fan-sxd5015b24m-p215881
Model / GTIN SXD5015B24M
Item Condition Used
Part Description DC 24V 0.12A, 50x50x15mm, 2-Wire
Part Number SXD5015B24M
Info 3 Fan size 50x50x15mm
Info 4 2-Wire
Warranty 1 Month(s)
Model type 24V 0.12A, 50x50x15, 2W