TOP MOTOR DF1209SM Server - Square Fan DF1209SM-3, sq90x90x25, w400x3x3, 12V 0.25A
Data Sheet
top-motor-df1209sm-server-square-fan-df1209sm-3-sq90x90x25-w400x3x3-12v-025a-p118563
Model / GTIN
DF1209SM
Part Description
DC 12V 0.25A, 90x90x25mm
Part Number
DF1209SM, DF1209SM-3
Warranty
1 Month(s)
Info 3
400mm, 3-wire 3-pin connector