UE UE05L1-050100SPAC AC Adapter 5V-12V UE05L1-050100SPAC
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet ue-ue05l1-050100spac-ac-adapter-5v-12v-ue05l1-050100spac-p204627
Model / GTIN UE05L1-050100SPAC
Item Condition Used
Part Description 5V 1A, Barrel 5.5/2.5mm, US 2-Pin Plug
Part Number UE05L1-050100SPAC
Warranty 1 Month(s)
Model type 5V 1A, 5.5/2.5mm, US 2-Pin, UE05L1-050100SPAC
Info 3 Input Current: AC 100V to AC 240V
Info 4
SKU: 204627
Part Number: UE05L1-050100SPAC
GTIN: UE05L1-050100SPAC
Manufacturer: UE
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
UE UE05L1-050100SPAC AC Adapter 5V-12V