UE UE12W-120100SPAC AC Adapter 5V-12V 12V 1A, 3.5/1.35mm, US 2P Plug, New
Products specifications
Attribute name Attribute value
Data Sheet ue-ue12w-120100spac-ac-adapter-5v-12v-12v-1a-35135mm-us-2p-plug-new-p173192
Model / GTIN UE12W-120100SPAC
Item Condition New
Part Description 12V 1A, Barrel 3.5/1.35mm, US 2-Pin Plug
Part Number UE12W-120100SPAC
Warranty 1 Month(s)
Info 3 AC Input: 100-240V 50-60HZ
Info 4 Power Cord (connect to wall socket) is excluded
SKU: 173192
Part Number: UE12W-120100SPAC
GTIN: UE12W-120100SPAC
Manufacturer: UE
Quantity Price
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
UE UE12W-120100SPAC AC Adapter 5V-12V